Komplexné stavebné služby

Rekonštrukcie

Pri rekonštrukcii začíname s konzultáciou ohľadom rozsahu a spôsobu rekonštrukcie. Z našej strany Vám bude predložená cenová ponuka. Pokiaľ nebudete meniť v priebehu realizácie zadanie, je cena z našej ponuky konečná. Rekonštrukcie realizujeme jednotlivo podľa požiadaviek, ale aj ako komplet, vrátane búracích, kúrenárskych, maliarskych a elektrikárskych prác až po vydanie príslušných revíznych správ.

Kvalita stavieb je daná viacerými faktormi a to samotnou ochotou investovať do úprav, kvalitou samotného projektu a samozrejme kvalitou vykonaných prác. Kvalita vykonaných prác súvisí profesionalitou nášho tímu, korí ich realizujú. Z tohto dôvodu neustále zvyšujeme požiadavky na náš kolektív, vzdelávame sa a zdokonaľujeme po profesionálnej stránke pre vašu maximálnu spokojnosť.

ELEKTROINŠTALAČNÉ PRÁCE

V rámci našich služieb Vám ponúkame aj elektroinštalačné práce podľa požiadaviek. Potrebujete elektroinštaláciu či konzultačné služby v tejto oblasti?

Naša spoločnosť Vám poradí, navrhne najvhodnejšie riešenie, pripraví cenovú ponuku a zrealizuje požadované práce v maximálnej možnej kvalite. V rámci našich elektroinštalácií sa zameriavame na širokú paletu činností – bežné opravy a rekonštrukcie, výmeny elektrických zásuviek, vypínačov, ističov, svietidiel, ale aj prípravu a nastavenie inteligentných domov. Cudzie nám samozrejme nie sú silnoprúdové či slaboprúdové inštalácie v bytových aj priemyselných budovách.

Máme za sebou množstvo úspešne vykonaných projektov a spokojných zákazníkov. K tomu všetkému máte u nás garanciu rýchlo a kvalitne vykonaného servisu.

VODOINŠTALÁCIA A KANALIZÁCIA

Poskytujeme široké spektrum prác v oblasti vodoinštalácií
a kanalizačných rozvodov. Pri svojej práci používame najmodernejšie materiály, inovatívne postupy a vždy dodržiavame legislatívne postupy.

Vodovodné rozvody realizujeme z certifikovaných a zdravotne nezávadných materiálov. Vypracujeme vám návrh na realizáciu vodoinštalácie, pričom sa snažíme navrhnúť ideálne riešenie, ktoré bude technicky vhodné a ekonomicky efektívne. Vodovodné rozvody realizujeme v novostavbách, no zaoberáme sa aj výmenou
a rekonštrukciou rozvodov v starších rodinných domoch, bytoch
a priemyselných budovách.

Správne navrhnutá kanalizácia, ale aj jej kvalitná montáž sa z pohľadu laika prejaví v jej bez údržbovej prevádzke. Kanalizačné rozvody realizujeme v novostavbách či pri rekonštrukciách už jestvujúcich rozvodov.

Vodoinštalačné práce a montáž kanalizácie zahŕňajú:

 • konzultáciu a návrh technického riešenia
 • rozpočtovú kalkuláciu
 • dodanie materiálu
 • realizáciu rozvodov
 • prevedenie skúšok vodotesnosti

PLASTOVÉ OKNÁ, DVERE A BRÁNY

Plastové okná s dvojsklom aj trojsklom sú moderným, elegantným
a najmä funkčným doplnkom Vášho domova. Energetická úspornosť plastových okien je ich najväčšou výhodou. Pri použití špeciálnych skiel dokážu tiež tlmiť 88,5 % vonkajšieho hluku. Plastové okná sú správnou voľbou pre nízko energetické a pasívne domy a priemyselné budovy. Otváranie okien je bežne riešené jednokrídlovým, dvojkrídlovým, prípadne viac krídlovým systémom podľa potreby riešenia okien
v danom priestore. Jeho veľkosť závisí od plochy miestnosti, avšak nemusí, ktorá má byť dostatočne osvetlená a vetraná. Plastové okno môže byť vybavené izolačným 2-sklom (Ug=1,0W) alebo 3-sklom (Ug=0,5W). Medzi najúspornejšie riešenie sa dnes považuje 4-sklo
s tepelnou priestupnosťou iba Ug=0,3W na celý rozmer okna.

Bez údržby, to sa rovná bez starostí a s dlhou životnosťou. Ponúkame okná na celý život. Plastové okná vďaka širokému výberu farebných dekorov a kvalitnému technickému prevedeniu uspokoja aj najnáročnejšieho zákazníka. Vybrané modely plastových okien obstoja aj pri použití v nízko energetických a pasívnych domoch, kde vám pomôžu zabezpečiť komfortné bývanie za prijateľné ceny.

MAĽOVANIE / NATIERANIE

Farba skrášľuje steny aj stropy – dokáže dokonca opticky zmeniť aj nevhodne premietnuté priestory. Ak v dlhej chodbe natriete čelnú stenu tmavším odtieňom, chodba bude pôsobiť kratším dojmom. Svetlé
a pastelové odtiene dokážu vyčarovať z malých priestorov opticky väčšie miestnosti. Máte spojenú kuchyňu s jedálenskou časťou? Postačí farebný pás v šírke jedálenského stola, prípadne farebne odlíšte roh miestnosti
s jedálenským kútom a opticky oddelíte 2 zlúčené obytné časti.

„Sme odborníci, ktorí zmenia Vaše farebné predstavy interiéru a exteriéru na realitu.“

Pri výbere vhodných farieb by ste sa nemali riadiť módnymi trendmi. Používanie farieb by mala byť v prvom rade intuitívna záležitosť. Jedna a tá istá farba vyvoláva v rôznych ľuďoch rôzne emócie. Jednu farbu môžeme na oblečení, stenách či bytových doplnkoch vnímať úplne rozdielne. 

Vymaľujeme či natrieme Vám:

 • interiéry
 • exteriéry
 • bytové priestory
 • priemyselné budovy
 • okná, dvere, zárubne
 • ploty
 • konštrukcie
Zatvoriť menu